Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

vigor kołobrzeg

Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe Vigor zakończyło trwający od września projekt „Kopalnia diamentów”. Była to już 7 edycja programu skierowanego do kołobrzeskich uczniów szkół podstawowych. Celem projektu jest propagowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie pasji i właściwe wykorzystanie czasu wolnego.
Warsztaty taneczne poprowadzili trenerzy Szkoły Tańca VSDS: Magdalena Sokołowska, Paulina Harris oraz Dominik Lepa. Na tegoroczną edycję zostali zaproszeni uczniowie klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej nr 7 oraz Szkoły Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu, wzięło w niej udział ponad 300 dzieci.
Oprócz nauki tańca tancerze VSDS oraz Stowarzyszenia Taneczno-Sportowego Vigor przygotowali specjalne pokazy swoich tanecznych umiejętności wykorzystując kostiumy zakupione w ramach realizacji zadania.

Projekt został dofinansowany z budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama