Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

kielar kołobrzeg

W Regionalnym Centrum Kultury odbyła się doroczna Gala Kultury, której celem jest podsumowanie mijającego roku w kulturze. A był to rok nietypowy i trudny, pod znakiem pandemii. Koronawirus spowodował zamrożenie działalności jednostek kultury i spowodował konieczność przestawienia się na pracę zdalną, pozbawiając artystów bezpośredniego kontaktu z publicznością. Pierwsza połowa roku to czas odwoływanych wydarzeń, premier i imprez organizowanych z myślą o kołobrzeżanach Dopiero późną wiosną sytuacja zaczęła ulegać poprawie i wykrystalizowała się latem.

Od stycznia do listopada 2021 roku, RCK zorganizowało 221 wydarzeń, w tym m.in. 96 koncertów, 26 seansów oraz 37 spektakli. Przedsięwzięcia te obejrzało łącznie 47 tysięcy widzów. Dodatkowo, wyprodukowano 135 filmów, które dotarły do 8 tysięcy odbiorców. Ponadto, podsumowano również działania promocyjne miasta, które realizuje RCK. Wyprodukowano 3163 informacje, których zasięg wyniósł 7,9 mln.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama