Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

btd,teatr,kołobrzegW weekend, w Kołobrzegu gościł Bałtycki Teatr Dramatyczny z Koszalina. Trzy spektakle obejrzało łącznie kilka tysięcy osób. To prawdziwy rekord.


"Cafe Sax" na scenie plenerowej RCK wystawiono w piątek. W sobotę koszaliński teatr przedstawił "Szalone Nożyczki". Wspaniały, zabawny spektakl - komedia kryminalna "Noc Poety, czyli wiersze i piosenki Jonasza Kofty" to ostatni z trzech spektakli BTD na scenie plenerowej Regionalnego Centrum Kultury, wystawianych tego lata. Można go było obejrzeć w niedzielę. Warto podkreślić, że publiczność dopisała. Kołobrzeżanie, pamiętający ogromne zainteresowanie spektaklami w ubiegłym roku, w tym przyszli z własnymi krzesłami. I słusznie, miejsc zabrakło.

 

btd,teatr,kołobrzeg

btd,teatr,kołobrzeg

btd,teatr,kołobrzeg

btd,teatr,kołobrzeg

btd,teatr,kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama