Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

gauer,wystawa"Przestrzeń subiektywna" - to tytuł nowej wystawy kołobrzeżanki - Katarzyny Gauer, otwartej w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie.


Młoda kołobrzeżanka ze swoją sztuką pojawia się z mocnym akcentem indywidualnej wystawy, na wernisaż której do Białogardu przyjechało wielu kołobrzeżan. Paweł Wiśniewski, szef Centrum Kultury i Spotkań Europejskich, wyraził stanowisko, że liczy na taką samą obecność artystów białogardzkich w Kołobrzegu. Dariusz Kaleta, szef Galerii Sztuki Współczesnej podkreślał, że dla każdego artysty ważna jest wystawa indywidualna i tak jak umówił się z artystką, po dyplomie będzie ona miała swój wernisaż także w Kołobrzegu.

Katarzyna Gauer, rocznik 1991, jest studentką studiów II stopnia na kierunku malarstwo na Poznańskim Uniwersytecie Artystycznym. Ma za sobą wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jest niezwykle skromną artystką, a opowiadanie o jej twórczości przychodzi jej z pewnymi problemami. Jest tak być może dlatego, że to nie tylko sztuka osobista, ale dzielenie się sobą, swoimi myślami i niezwykle subiektywnymi spostrzeżeniami. Jak mówiła Katarzyna Gauer, w Kołobrzegu czuje się najlepiej, bo w Poznaniu brakuje jej linii horyzontów, tak dobrze widocznych w jej twórczości. Ale od czego jest wyobraźnia...

 

gauer,wystawa

gauer,wystawa

gauer,wystawa

gauer,wystawa

gauer,wystawa

gauer,wystawa

gauer,wystawa

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama