Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

kaleta,dariuss,kołobrzegDziałalność szefa Galerii Sztuki Współczesnej Dariusza "Dariussa" Kalety została po raz kolejny doceniona. Podczas piątkowego wernisażu dostał medal.


Anna Mieczkowska, członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, w imieniu poznańskiego Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego, uhonorowała Dariusza Kaletę medalem za jego działalność artystyczną, ale także jako animatora kultury w powiecie kołobrzeskim. Było to wydarzeni towarzyszące wernisażowi nowej wystawy w GSW pt. "Od Malczewskiego do Szancenbacha - malarstwo 1900-1980". Jak mówi szef kołobrzeskiej galerii, nowa wystawa przekrojowo prezentuje sztukę od okresu Młodej Polski pod lata osiemdziesiąte minionego stulecia. Możemy zobaczyć dzieła m.in. Malczewskiego, Cybisa, Weissa, Witkacego, Mikulskiego czy Szancenbacha.Wystawa dostępna w ratuszu do 25 sierpnia.

kaleta,dariuss,kołobrzeg

kaleta,dariuss,kołobrzeg

kaleta,dariuss,kołobrzeg

kaleta,dariuss,kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama