Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

vigor,kołobrzegDziecięcego uśmiechu, wielkich emocji, radości, rywalizacji, słońca i tańca nie zabrakło na festiwalu w Koninie. Dodatkowo, udało się wytańczyć finał!


Tancerze VSDS Bounce Kix po raz pierwszy w tym roku startowali w kategorii do lat 16, a więc przyszło im konkurować z tancerzami o 3, 4 lata starszymi. Samo zakwalifikowanie się na festiwal było ogromnym przeżyciem. Szczerze wątpiliśmy w jakikolwiek sukces, zwłaszcza kiedy zobaczyliśmy naszą konkurencję, uznane zespoły z Polski i Europy. Tancerze VSDS Bounce Kix - bardzo zgrany i ambitny team - podczas eliminacji pokazał, jak dobrze tańczy i współpracuje. Jak jeden organizm perfekcyjnie wytańczyli finał choreografią Wiktorii Rodź. To były ogromne emocje i łzy szczęścia. Z wielką energią skandowaliśmy Vigor Kołobrzeg!

Wyjazd tancerzy na Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie był dofinansowany z zadania "Kołobrzeska strefa tańca" ze środków Gminy Miasto Kołobrzeg.

Małgorzata Grotto
Foto: Beata Smaruj

 

vigor,kołobrzeg

vigor,kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama