Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Odszedł Grzegorz Tomczyk

Dziś w nocy w kołobrzeskim szpitalu zmarł lek. med. Grzegorz Tomczyk. Był znany wielu kołobrzeżanom, prowadząc prywatna praktykę lekarza medycyny pracy. Wcześniej, pracował m.in. jako lekarz pogotowia. Był jednak także przedstawicielem mieszkańców w organach samorządu. W 1990 roku został wybrany do pierwszej Rady Miejskiej Kołobrzeg i został radnym. Po latach związał się z Samoobroną. Z ramienia tej partii został radnym Sejmiku Zachodniopomorskiego. Od 2002 roku działał na rzecz oddłużenia i restrukturyzacji Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu.

Był wieloletnim czytelnikiem naszego portalu. Czasami komentował różne ciekawe wydarzenia. Niestety, ostatnio chorował, co było widać w jego przychodni, gdy pomimo tego nadal przyjmował pacjentów. Odszedł w wieku 73 lat.

Na zdjęciu, Grzegorz Tomczyk podczas pierwszej sesji Rady Miejskiej w Kołobrzegu, 1990 rok. Fot. Jerzy Patan

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama