Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Odszedł nasz stały czytelnik, Marek Jastrzębski

Czytelnicy to prawdziwa treść każdej gazety. Gazeta jest bowiem dla ludzi i gazeta o ludziach pisze. Kiedyś do gazety wysyłało się listy, dziś pisze się komentarze. Jedno pozostało wspólne: kondolencje i nekrologi. Dziś chciałem wspomnieć naszego stałego czytelnika, który, mam taką nadzieję, ma nas w swojej wiecznej prenumeracie, jakkolwiek miałaby ona wyglądać.

Ś.p. Marek Jastrzębski był zapewne znany każdemu, kto regularnie odwiedza portal "Miastokolobrzeg.pl". Był jednym z nielicznych czytelników, który komentarze publikował pod własnym imieniem i nazwiskiem. Sprawdziliśmy w naszym archiwum i działo się tak od 31 marca 2017 roku. Ostatni komentarz napisał 24 sierpnia 2023 roku. Są ich niemal 2 tysiące. To różne uwagi dyskusje, sądy dotyczące różnych spraw i wydarzeń. Był regularnym recenzentem naszej rubryki historycznej. Urodził się i wychował w Kołobrzegu, ale potem wyjechał do Sosnowca. Gdy pojawiały się artykuły o dziejach Kołobrzegu po 1945 roku, nie brakowało jego wspomnień. Przy okazji jednego komentarza na temat jego eksponatów podarowanych do Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu, umówiliśmy się na spotkanie we wrześniu lub październiku, gdy planował przyjechać do miasta nad Parsętą. Niestety, zmarł 11 września. Miał 68 lat. Jego prochy trafiły do Kołobrzegu i spoczęły na Cmentarzu Komunalnym.

Rodzinie, w szczególności pozostającej w żałobie Córce, redakcja Miastokolobrzeg.pl składa wyrazy szczerego współczucia.

Robert Dziemba
redaktor naczelny

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama