Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kalinowski o opłacie za wjazd do strefy uzdrowiskowej

"Dwóch na jednego" - to nowa audycja w "Miastokolobrzeg.pl" i na antenie Radia Kołobrzeg, prowadzona przez Piotra Rybczyńskiego i Roberta Dziembę. Panowie dopiero się rozkręcają, a pierwszym, eksperymentalnym wręcz gościem publicystycznej audycji był Jacek Kalinowski, radny Rady Miasta Kołobrzeg z Klubu Prawo i Sprawiedliwość.

W pierwszej części, poruszany jest temat kampanii wyborczej, kampanii, która dobiega końca, kampanii, która była krótka. Jacek Kalinowski opisuje rzeczywistość kampanijną, a na pytanie, w jakiej rzeczywistości obudzimy się w poniedziałek 16 października, odpowiada: - Myślę, że takiej samej, jak jesteśmy dzisiaj.

W drugiej części poruszamy kwestie związane z miejskimi inwestycjami, tym, co dzieje się na lokalnym podwórku. Pytamy, czy radnemu podoba się zakończony remont ulicy Zdrojowej. Nie on pierwszy podkreśla, że udało się uratować drzewa. Jednocześnie krytycznie ocenia przedłużenie tej inwestycji.

Na koniec dyskutujemy o wprowadzeniu ograniczeń w ruchu w Kołobrzegu. Centrum, port a może strefa uzdrowiskowa? Gdzie wprowadzić zakaz? A może wjazd powinien być płatny? Co zrobić z niskimi stawkami opłat parkingowych? Czy parking wielopoziomowy zbawi nas od problemów z parkowaniem? To wszystko w najnowszej audycji "Dwóch na jednego".

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama