Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nie każdy pojazd elektryczny jest „Melexem"

W związku z opublikowanym artykułem w dniu 10 sierpnia 2023 r., dotyczącym incydentu drogowego w porcie kołobrzeskim, w którym uczestniczył pojazd elektryczny,wskazujemy na nieścisłość, dotyczącą użytego w tym artykule określenia "Melex".

W artykule (przeczytaj) użyto prawnie chronionego określenia "melex" do pojazdu elektrycznego widocznego na zdjęciu. Nazwa "Melex" jest zastrzeżona i odnosi się wyłącznie do pojazdów produkowanych przez polską firmę Melex Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu. Wózek elektryczny, który pojawił się na zdjęciu w artykule, nie został wyprodukowany przez Melex Sp. z o.o. Istotnym jest, aby unikać mylących określeń, które mogą prowadzić do nieporozumień i błędnych interpretacji.

Nazwa "Melex" identyfikuje wyłącznie pojazdy wytwarzane przez  Melex Sp. z o.o.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama