Few Clouds

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Nie każdy pojazd elektryczny jest „Melexem"

W związku z opublikowanym artykułem w dniu 10 sierpnia 2023 r., dotyczącym incydentu drogowego w porcie kołobrzeskim, w którym uczestniczył pojazd elektryczny,wskazujemy na nieścisłość, dotyczącą użytego w tym artykule określenia "Melex".

W artykule (przeczytaj) użyto prawnie chronionego określenia "melex" do pojazdu elektrycznego widocznego na zdjęciu. Nazwa "Melex" jest zastrzeżona i odnosi się wyłącznie do pojazdów produkowanych przez polską firmę Melex Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu. Wózek elektryczny, który pojawił się na zdjęciu w artykule, nie został wyprodukowany przez Melex Sp. z o.o. Istotnym jest, aby unikać mylących określeń, które mogą prowadzić do nieporozumień i błędnych interpretacji.

Nazwa "Melex" identyfikuje wyłącznie pojazdy wytwarzane przez  Melex Sp. z o.o.