Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ewa Pełechata: Remont latarni morskiej ruszy po wakacjach

W audycji "Studio Reduta" spotkaliśmy się z zastępcą prezydenta miasta ds. gospodarczych. Ewa Pełechata opowiedziała o zaawansowaniu różnych inwestycji, w tym budowy parkingu wielopoziomowego czy przebudowy ulicy Zdrojowej. Miasto na bieżąco realizuje i odbiera część zaplanowanych zadań, na przykład strzelnicę. Trwa również remont zabytków, jak Baszta Prochowa, miasto przymierza się do remontu ratusza (kolejny etap), a po wakacjach rozpocznie się remont latarni morskiej. Jak mówi nasz gość, prace nie będą ruszać w wakacje, aby zabytek ten był też dostępny w sezonie letnim. Ponadto, miasto zamierza inwestować w kolumbaria na kołobrzeskim cmentarza, bo zainteresowanie tego rodzaju pochówkami jest bardzo duże. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama