Broken Clouds

22 maja 2024
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Rusza zbiórka na Kołobrzeskie Muzeum Sportu

Na początku dzisiejszego wydania audycji "Studio Reduta" przenieśliśmy się do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie odbywało się otwarcie wystawy "Olimpizm na pocztówkach ze zbiorów Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie" w ramach obchodów Wojewódzkich Uroczystości Dni Olimpijczyka. Podczas konferencji poinformowano, że rusza ważny projekt dla kołobrzeskich środowisk sportowych, realizowany przez ich przedstawicieli - Kołobrzeskie Muzeum Sportu. Dziś wręczono pierwszą cegiełkę staroście kołobrzeskiemu, Tomaszowi Tamborskiemu, który zapłacił 300 zł.

W muzeum zostaną przedstawione osiągnięcia i sylwetki sportowców z różnych dziedzin m.in. piłki nożnej, łucznictwa, koszykówki, lekkoatletyki i innych sportów. Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Socios Kotwica Kołobrzeg. Więcej w materiale wideo.

Poniżej link do zbiórki: