Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rusza zbiórka na Kołobrzeskie Muzeum Sportu

Na początku dzisiejszego wydania audycji "Studio Reduta" przenieśliśmy się do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie odbywało się otwarcie wystawy "Olimpizm na pocztówkach ze zbiorów Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie" w ramach obchodów Wojewódzkich Uroczystości Dni Olimpijczyka. Podczas konferencji poinformowano, że rusza ważny projekt dla kołobrzeskich środowisk sportowych, realizowany przez ich przedstawicieli - Kołobrzeskie Muzeum Sportu. Dziś wręczono pierwszą cegiełkę staroście kołobrzeskiemu, Tomaszowi Tamborskiemu, który zapłacił 300 zł.

W muzeum zostaną przedstawione osiągnięcia i sylwetki sportowców z różnych dziedzin m.in. piłki nożnej, łucznictwa, koszykówki, lekkoatletyki i innych sportów. Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Socios Kotwica Kołobrzeg. Więcej w materiale wideo.

Poniżej link do zbiórki:
https://zrzutka.pl/buex6b

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama