Scattered Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 marca 2023    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
29 marca 2023    
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Popiołek o zaletach połączenia Kołobrzegu z gminą Kołobrzeg

Pierwszym gościem środowej audycji "Studio Reduta", był wójt gminy Kołobrzeg - Włodzimierz Popiołek. Jego zdaniem, pomimo wyników konsultacji w gminie Kołobrzeg, nie jest tak, że połączenie gmin nie ma pozytywnych stron. Jak mówi wójt, on sam znalazł takie elementy, jak na przykład kwestia uregulowania i stabilizacji cen wody: w mieście jest taniej. Mieszkańcy mają inne zdanie, bo nie zgadzają się na obgryzanie obwarzanka, jakim jest gmina Kołobrzeg. Zdaniem Popiołka, zarówno gmina jak i miasto, powinny prowadzić kampanie społeczne w taki sposób, aby pokazywać mocne i słabe strony połączenia. Dodatkowo, odniósł się także do zabudowy Kołobrzegu i działek gminy Kołobrzeg. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama