Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bejnarowicz: Przyznam się do czegoś...

Szef Klubu Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Kołobrzeg w audycji Studio Reduta mówi: - Przyznam się do czegoś - i dodaje, że pod koniec roku, spadły morale w zakresie kontroli prezydenta. Pomimo pracy wkładanej w działania kontrolne, rada zamiast kontroli władzy, jest kontrola komisji rewizyjnej, co mija się z funkcją rady, ale także efektami. I to ma się zmienić. Bo jednak od stycznia opozycja wzięła się do roboty i jak mówi Bejnarowicz, będzie to niedługo widać w postaci indywidualnych kontroli radnych.

Z szefem Klubu PiS rozmawialiśmy także o cenach ciepła, bo jest to obecnie bardzo ważny temat. Jak mówi Maciej Bejnarowicz, miasto robi politykę w sprawach, które jako takie, jak wzrost cen energii, nie są wprost zależne od rządu. Wskazuje on, że rząd zrobił co jest możliwe i zmienia to w stosunku do zgłaszanych uwag, aby obniżać skutki podwyżek i ich wpływ na miejskie budżety. Zmiana podatku VAT to tylko jeden z elementów wprowadzonych tarcz. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama