Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mieczkowska o mieszkaniach: Zgłosiło się już 28 osób

Z prezydentem miasta rozmawialiśmy dziś na temat budowy nowych mieszkań na osiedlu Witkowice, w ramach programu "Mieszkania dla rozwoju". We wtorek, po poniedziałkowej konferencji, do Urzędu Miasta przybyło wielu mieszkańców, zainteresowanych szczegółami projektu. Jeszcze w tym roku powstanie 31 mieszkań. Jak mówiła Anna Mieczkowska, tylko dziś rano złożono już 28 wniosków, a więc zainteresowanie jest bardzo duże.

Prezydent wyjaśnia, że projekt celowany jest do grupy mieszkańców, którzy nie mają zdolności kredytowej i nie mogli pozwolić sobie na mieszkanie, nawet jeśli zarabiali dość dużo, nie było ich stać na kredyt. Miasto będzie w połowie dokładać się do czynszu, a więc program jest bardzo atrakcyjny.

Wnioski można składać do 30 kwietnia. Mogą to zrobić mieszkańcy Kołobrzegu, którzy płacą na terenie miasta podatki. Trzeba złożyć m.in. oświadczenie o braku tytułu do lokalu mieszkalnego.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama