Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mądrowski o Orkiestrze w Kołobrzegu: pół tony pieniędzy

Ponad 234 tysiące złotych zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Kołobrzegu. Jak mówi Maciej Mądrowski, szef sztabu kołobrzeskiej Orkiestry, zebrano pół tony pieniędzy, bo tyle ta gotówka waży. W ubiegłym roku WOŚP w Kołobrzegu zebrał ponad 300 tysięcy złotych, co oznacza, że tego rekordu się nie pobije, ale, Maciej Mądrowski zaznacza, że w ubiegłym roku licytowano Malucha - Fiata 126p, a w tym roku takiej aukcji nie było. Jednak wolontariusze zebrali więcej pieniędzy, niż w 2022 roku.

Z szefem sztabu WOŚP rozmawiamy na temat przebiegu finału zbiórki pieniędzy, ale także o występach i organizacji części "artystycznej". Pytamy, czy na przykład WOŚP w Kołobrzegu może zagrać nad morzem...

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama