Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dziecinada w temacie Komisji Rewizyjnej?

Wojewoda przyznał rację Jackowi Woźniakowi, którego odwołano z Komisji Rewizyjnej. Rację przyznał mu niedawno Wojewódzki Sąd Administracyjny w Szczecinie. Sąd stwierdził, że radnego odwołano z Komisji Rewizyjnej przy użyciu sztuczki, dlatego uchylił się uchwałę z obrotu prawnego. Radni skupieni wokół prezydenta z wyrokiem sądu się nie zgodzili i odwołali się do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Zdaniem Woźniaka, majstrowanie przy Komisji Rewizyjnej ma na celu jej paraliżowanie i ograniczanie kontroli. Na ten rok zaplanowano 6. Tyle, że na ubiegły rok też zaplanowano sześć, a trzy jeszcze trwają, bo ich nie skończono. To oznacza, że radni praktycznie się nie przepracowali. Jednak zdaniem Woźniaka, kontrole trwają, bo były wątpliwości, czy ze względu na zmiany w komisji, zdaniem radnych opozycji bezprawnych, komisja była sparaliżowana. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama