Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bogdan Błaszczyk: Nie jestem przełożonym radnych

W nowym roku, w audycji "Studio Reduta", spotkaliśmy się z przewodniczącym Rady Miasta Kołobrzeg. Nasze pytanie dotyczyło podsumowania działań Bogdana Błaszczyka w zakresie tego, jak rada funkcjonuje i jak postrzegana jest przez mieszkańców. - Nie jestem przełożonym radnych - zastrzegł się na początku nasz gość. I dodał, że on radnych nie wybiera, robią to mieszkańcy. Zmiany natomiast zostały wprowadzone. Radni przeszli szkolenia, aby mieć większe baczenie na przestrzegania prawa i unikanie działań korupcyjnych, a takie zarzuty w poprzednich latach się pojawiały i wstrząsnęły kołobrzeskim samorządem. Do tego, wprowadzono zmiany statutowe, które zdaniem przewodniczącego usprawniły funkcjonowanie Rady Miasta Kołobrzeg. Bogdan Błaszczyk zdaje sobie sprawę, ze nie wszystko udało się zmienić, ale zmiany ocenia na plus w 80 procentach.

Z przewodniczącym Rady Miasta dyskutowaliśmy także nad jakością pracy radnych. Bogdan Błaszczyk krytycznie ocenił niektóre wypowiedzi dziennikarzy w komentarzach prasowych, które, jego zdaniem, mogą nawet radnych obrażać. Była to ciekawa dyskusja i powstaje pytanie, jak wy oceniacie naszych radnych i czy warto im dać szansę na kolejną kadencję. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama