Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Woźniak: Ludzie mogą czuć się oszukani

Jeszcze we wtorek na stole leżały umowy na bezprzetargowe wydzierżawienie nieruchomości na 9 lat. Jeszcze wczoraj odbywały się spotkania i radni deklarowali, że popierają na przykład dzierżawę muszli koncertowej na 9 lat. Nie wszyscy, ale większość. Co zmieniło się w ciągu kilku godzin poprzedzających dzisiejsze obrady? Tego na razie nie wiadomo. Tymczasem przedsiębiorcy rozmawiali np. na Klubie "Kołobrzescy Razem", gdzie było pełne zrozumienie dla ich działań i starań, aż do dzisiaj. Coś się zmieniło. Co ciekawe, jak zauważył nasz gość, radny Jacek Woźniak, na sesję radni, którzy zgłaszali wnioski o zmiany, mieli projekty uchwał przygotowane przez urzędników. Czyli wynikałoby z tego, że operacja była przygotowana... - Ludzie mogą czuć się oszukani - mówi Woźniak. Coś im obiecano, ale to już niebyłe. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama