Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jacek Kuś: Powinniśmy więcej rozmawiać

W audycji "Studio Reduta" powoli podsumowujemy powoli mijający 2022 rok i patrzymy w kierunku roku 2023. Pierwszym podsumowującym jest wicestarosta Jacek Kuś. Największym sukcesem jest sprzedaż "Gryfa" i zakończenie kilkuletniej batalii sądowej. Sprzedaż ośrodka spowodowała, że powiat uzyskał spory zastrzyk środków finansowych do budżetu. Jak mówi Jacek Kuś, samorządowcy powinni więcej rozmawiać, bo jak właśnie uczy sprawa "Gryfa", dzięki temu można osiągać konsensus i efekt zadowalający społeczeństwo.

W perspektywie powiatu, to działania inwestycyjne, jak remonty dróg, w tym uruchomienie inwestycji na ul. Wyzwolenia w Dźwirzynie, ale nie tylko. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama