Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pełechata o dzierżawach: Będą przetargi

Wielka zmiana na sesji Rady Miasta Kołobrzeg. Dziś i dopiero dziś, po wielu dyskusjach i obietnicach przedsiębiorcom, radni całkowicie odwrócili swoje myślenie. Maja być przetargi, choć przedsiębiorcom obiecano 9-letnie dzierżawy. Pisaliśmy o tym na naszym portalu (zobacz). Ale, jak mówi Ewa Pełechata, na przykład w przypadku kempingu, została zgłoszona oferta na 400 tysięcy złotych. Nieogłaszanie przetargu w takiej sytuacji nie może być brane pod uwagę.

Podczas trwania sesji Rady Miasta Kołobrzeg, przyglądaliśmy się sesji Rady Gminy Kołobrzeg, gdzie radni zajęli się wnioskiem o zdjęcie z porządku obrad uchwały o zmianie planu zagospodarowania przestrzennego dla Rościęcina, gdzie ma powstać schronisko dla zwierząt. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama