Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

O cenach ryb, świętach i służbie zdrowia - rozmowa z Januszem Gromkiem

Senatora Janusza Gromka, również jak pozostałych gości zapytaliśmy o przygotowania do świąt. Jak mówił senator żona nie dopuszcza go kuchni, ale karpia osobiście będzie smażył. Większość została już przygotowana.

O aktualnych problemach rozmawialiśmy w drugiej części naszej rozmowy. Największym problemem według Janusz Gromka, jest nadal wojna na Ukrainie. Nikt nie wie kiedy ona się skończy. Musimy dozbroić armię, może się to przełożyć na dofinansowanie służby zdrowia. Koszty w kołobrzeskiej placówce szpitalnej wzrosły, nie tyle energia co środki medyczne, które również podrożały. Senator przerażony jest również cenami ryb, karpia czy łososia.

Na zakończenie Janusz Gromek złożył czytelnikom życzenia świąteczne.

Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama