Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski: To będą święta, gdy entuzjazm jeszcze pozostanie

Starosta Tomasz Tamborski opowiada o swoich świętach, ubranej choince i udekorowanym przez jego partnerkę kominku. Planuje spędzić święta rodzinne, choć żałuje, że nie będzie śniegu. Jak dodaje, nic nie jest mu w stanie zepsuć tych świąt, nawet redakcja "Studio Reduta", biorąc pod uwagę to, co w tym roku w jego życiu się wydarzyło.

Natomiast starosta jest dużym realistą i zauważa, że to nie będą święta jak co roku. U naszych wschodnich sąsiadów jest wojna, która przekłada się na inflację, wzrost cen, kosztów życia i tak dalej. Co zrobić, żeby takimi informacjami nie żyć w Boże Narodzenie? - Za każdą górą jest słońce - mówi Tamborski i jak wskazuje, dziś jeszcze jest u ludzi entuzjazm, albo jego część. A co będzie w przyszłym roku. To się okaże. Więcej w materiale wideo

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama