Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mieczkowska: Nie będzie miejskiego Sylwestra, może za rok...

Świąteczne wydanie audycji "Studio Reduta" - odwiedziła nas prezydent Anna Mieczkowska. Jak mówiła gospodyni Kołobrzegu, trwają przygotowania do "Wigilii dla Samotnych". Zapowiada się, że wiele osób odwiedzi Halę Milenium w sobotę o godz. 15.00. - To jest ten czas, aby nikt nie był sam - mówi Anna Mieczkowska. Prezydent we wtorek sama brała udział w przygotowaniach tego wydarzenia, które w całości organizują wolontariusze.

Zapytaliśmy Annę Mieczkowską o miejskiego Sylwestra. - Nie będzie miejskiego Sylwestra, może za rok - usłyszeliśmy w naszej audycji. Kwestie bezpieczeństwa, kwestie finansowe - to przeważyło. Mieszkańcy będą więc bawić się na prywatkach.

W naszej audycji mieliśmy rozmawiać o świętach i rozmawialiśmy, dlatego zapytaliśmy o lodowisko. Nowe lodowisko. Prace nad takowym trwają. W nowy roku będzie czynne stare lodowisko, ale jest szansa, żeby za 3 lata było nowe. Nowe lodowisko w obecnym miejscu: nowoczesne i zadaszone. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama