Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Lijewski o rozmowach z Marynarką Wojenną

Ostatnim gościem w audycji "Studio Reduta" był prezes Zarządu Portu Morskiego, Artur Lijewski. Rozmawialiśmy z nim o portowych inwestycjach, w tym o remoncie Nabrzeża Barkowskiego. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, inwestycja dobiegnie końca w pierwszym kwartale przyszłego roku. Poruszyliśmy także temat związany z rozmowami z przedstawicielami Marynarki Wojennej na temat rozwoju portu. Sprawa jest o tyle poważna, że nabrzeża po zachodniej stronie portu stoją obecnie niewykorzystywane. - Mamy dzisiaj jasną deklarację i przekaz, że te tereny, które dzisiaj są niezbędne dla dalszego funkcjonowania Marynarki Wojennej, będą modernizowane, a mamy nadzieję, że propozycje inwestycyjne z naszej strony również zostaną uwzględnione - mówi prezes Lijewski. Jak wskazuje, o takie rozmowy o tej infrastrukturze zabiegano 10 lat. - Te tereny będą dalej wykorzystywane pod działalność militarną. Wspólnie stwierdziliśmy, że jest potrzeba ich modernizacji, aby była możliwość ich wykorzystywania przez większe jednostki, ale także, aby nie utrudniało to ruchu w porcie.

Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama