Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ziemowit Czerski o nowych pociągach i braku "Warsu" w "Pobrzeżu"

Przed nami wejście nowego rozkładu jazdy pociągów (zobacz), ale już teraz pytamy Ziemowita Czerskiego, co nowego z pociągami na stacji Kołobrzeg. Nowością i to ciekawą, będzie przedłużenie pociągu osobowego relacji Szczecin-Koszalin przez Kołobrzeg do Słupska. Połączy on trzy miasta regionalne bezpośrednio z Kołobrzegiem na jednej trasie. Ponadto, zmieni się klasa pociągu "Pobrzeże" na trasie Kołobrzeg-Łódź Fabryczna. Będzie to teraz pociąg "Intericty", a nie pospieszny. Pomimo, że jest to najdłuższy regularny skład z naszego miasta (12 wagonów), który pokonuje dość dużą odległość przez ważne miasta i jest bardzo obłożony, nie będzie w nim wagonu restauracyjnego. Z hobbystą kolejowym Ziemowitem Czerskim rozmawiamy także o przeładunkach w porcie i ruchu pociągów na tej bocznicy. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama