Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zawadzki: To nie jest I rozbiór gminy

Dariusz Zawadzki, radny Rady Miasta Kołobrzeg, uważa, że budżet miasta w obecnej sytuacji gospodarczej, to dobry budżet i jest mało możliwości zmiany, bo pieniędzy nie ma, a z budżetu państwa będzie ich jeszcze mniej. Idzie kryzys, a na razie pomysłów jego rozwiązania i zwalczania inflacji nie ma.

Z radnym rozmawialiśmy także o połączeniu miasta i gminy. - Rozwój Kołobrzegu jest nieuchronny - stwierdził Dariusz Zawadzki i wskazywał, że nie ma możliwości rozwoju miasta bez przyłączenia terenów gminy i to jest oczywiste. Pytany o kontrowersje i fakt, że to wygląda jak zabór, radny zaprzeczył, abyśmy mieli do czynienia z I rozbiorem gminy Kołobrzeg. Rozmawia się o tym wiele lat i było wiadomo, że gdy już do tego dojdzie, będzie to budzić kontrowersje.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama