Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

29 września 2023    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2023    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Pawłowski: Wojna i inflacja całkowicie nas powaliła

Jak radzą sobie ludzie w okresie, gdy serwisy informacyjne epatują codziennie informacjami na temat wojny w Ukrainie, problemów gospodarczych, inflacji i rosnących cen? Pytamy o to eksperta - Jacka Pawłowskiego, prezesa Fundacji "Na przekór Przeciwnościom". Problem faktycznie istnieje i jak mówi gości audycji "Studio Reduta", najważniejsze, że ludzie zdają sobie sprawę, że nie uciekają w używki, nie czekają do pogłębienia objawów, tylko szukają pomocy psychologicznej. Problemy, kumulowanie trudnych sytuacji, otoczenie człowieka, a nawet jesień - trudna pora roku, wpływają na obniżenie nastroju, pogorszenie samopoczucia i występowanie stanów depresyjnych czy innych problemów. Można im zaradzić. Nasze kłopoty, jako ludzi, pogłębia również fakt, że coraz bardziej spłycają się nasze kontakty z ludźmi, ograniczające się do telefonu, do internetu. Rozjechały się rodziny, ludzie żyją osobno. Zapraszamy na rozmowę w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama