Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ilona Grędas-Wójtowicz potwierdza: miasto nie ma nawet kilograma węgla

27 października weszła w życie ustawa dotycząca dystrybucji węgla przez samorządy. Okazuje się, że organizacja tego wcale nie jest taka prosta. Jak mówi Ilona Grędas-Wójtowicz, miasto powołało już pełnomocnika ds. węgla. Trwa wybór składu węgla, trzeba wszystko zorganizować. - Może być tak, że węgiel będzie dopiero w grudniu, mówi zastępca prezydenta ds. społecznych. We wzorcu umowy jest 10 dni na dostawę węgla od zamówienia, dlatego na razie sprzymierzeńcem samorządowców jest pogoda: jest w miarę ciepło. O zakup węgla po cenach preferencyjnych zgłosiło się w tej chwili 57 gospodarstw domowych. Tyle wniosków wpłynęło do 4 listopada. Te wnioski są weryfikowane i dopiero po weryfikacji zasadności złożonych wniosków, będzie odbywała się sprzedaż. Sprzedaż będzie, gdy będzie węgiel. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama