Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski o negatywnej opinii zmiany organizacji ruchu w centrum

Kilka miesięcy trwała dyskusja na temat proponowanego przez miasto uspokojenia ruchu. W Starostwie Powiatowym zapadła wreszcie decyzja. Gość audycji "Studio Reduta", Tomasz Tamborski, poinformował właśnie, że decyzja w tym temacie jest negatywna. Jak wyjaśniał starosta, przeanalizowano wszystkie za i przeciw, i okazało się, że zmiany mają negatywny wpływ dla mieszkańców. Wskazywał, że w centrum jest dużo urzędów, istnieje potrzeba wjazdu dla klientów. Zmiany to uniemożliwią bez gwarancji parkowania w innym miejscu. Już teraz nie ma rotacji w centrum. Starosta wezwał o przedstawienie wniosków z konsultacji społecznych z mieszkańcami, ale urząd powiatowy ich nie otrzymał. Ponadto, ruch z centrum byłby wyprowadzany jedną wąską ulicą Mariacką, która jest do tego kompletnie nieprzygotowana. Wskazano również, że taka konstrukcja zmiany organizacji ruchu spowoduje natężenie tego ruchu i korki na Alei Św. Jana Pawła II, Kamiennej i Rzecznej. Tomasz Tamborski podnosi także, że nie ma żadnych danych dotyczących natężenia ruchu w centrum miasta. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama