Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Adam Hok: sezon 2022 był gorszy niż w 2019 roku

Ostatnim gościem audycji "Studio Reduta" była Adam Hok, dyrektor w Hotelu Shuum oraz radny Rady Miasta Kołobrzeg. Podsumowywaliśmy z nim sezon pod kątem turystycznym i gospodarczym, gdyż jakość tego sezonu i dochody z tego okresu będą miały wpływ na prosperitę w mieście w okresie jesienno-zimowym. Okazuje się, że tak jak wcześniej przypuszczano, powodów do radości nie ma. Rezerwacje w hotelach następowały z niezwykle krótkim wyprzedzeniem i było ich mniej niż w 2019 roku, ostatnim roku przed pandemią. Turyści, którzy przyjeżdżali, funkcjonowali o wiele oszczędniej, nawet żywność kupując w marketach. Liczba dni spędzonych w kołobrzeskim kurorcie była znacznie mniejsza, przy czym liczba rezerwacji w sierpniu była wyższa niż w lipcu. Widać wyraźnie, że Polacy boją się inflacji i wzrostu cen wszystkiego, co przekłada się na ich plany wypoczynkowe oraz wakacyjne. Co więcej, ta sytuacja z dnia na dzień się nie zmieni i napływająca do Polski recesja może trwać do dwóch lat i być dla wszystkich bardzo bolesna. Jak to odbije się na rynku pracy, czy będą zwolnienia i czy w nowym roku czeka nas fala upadłości? Co z drugą nogą jednoimiennej gospodarki kołobrzeskiej? Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama