Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jaczyński: Nie ma żadnego zagrożenia

Prezes Komunikacji Miejskiej, Michał Jaczyński, będący gościem audycji "Studio Bałtyk", informował o sytuacji związanej ze sporem zbiorowym w kołobrzeskiej spółce przewozowej. Okazuje się, że od miesiąca protokół rozbieżności nie został podpisany, bo uprawnieni związkowcy przebywają na zwolnieniach lekarskich. Jednocześnie Jaczyński dodaje, że po pierwszym proteście w okresie Sunrisu, gdzie aż 18 kierowców nagle zachorowało, co spowodowało, że spółka nie mogła wykonać dodatkowych kursów do Podczela, w przypadku Sun Festivalu sytuację udało się już opanować. A jak wygląda to od 1 września? Czy będą kierowcy, którzy będą kierować autobusami? - Nie ma żadnego zagrożenia - mówi Michał Jaczyński. Jednocześnie prezes podziękował pracownikom, którzy zaangażowali się w pomoc spółce w okresie lipca, w sytuacji kryzysowej, związanej z protestem. Dodał także, że kilka zwolnień lekarskich kierowców zostało podważonych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama