Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Danuta Wilk : O problemach w dzielnicy zachodniej

Danuta Wilk w rozmowie w naszej audycji poruszała problem wyjazdu z ulicy Jedności Narodowej, jest pomysł aby przedłużyć ulicę Jasną. Skorzystało by z tego osiedle Słoneczne, mieszkańcy Radzikowa i Wylotowej. Na dzielnicy Zachodniej brakuje miejsc parkingowych, w planach była rolkostrada, a mieszkańcy zdecydowanie wolną miejsca do parkowania. Spore zmiany szykują się na Arciszewskiego. Na terenie dawnej strzelnicy mają zostać wybudowane apartamentowce.

Budżet Obywatelski nie przebił się nasz wniosek o budowę Skateparku na placu zabaw Maja. Do zrobienia jest jeszcze furtka oraz płot aby dziki przestały nasz plac dewastować.

 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama