Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Plac zabaw na Dubois to będzie Ławica II?

Pierwszym gościem programu Studio Reduta był Jacek Woźniak, z którym rozmawialiśmy o froncie robót inwestycyjnych aktualnie trwają. Remont, który był potrzebny to oczywiście ulica Zdrojowa. W związku z dofinansowaniem które miasto otrzymało, roboty musiały tam ruszyć w sezonie wakacyjnym.

Z radnym rozmawialiśmy również o przebudowie żłobka Krasnal, inwestycje były zatwierdzane przez Janusza Gromka. Parterowa dobudówka na 50 miejsc powinna być wystarczająca. Ale plany się zmieniły. Przy większym żłobku na tamtym terenie potrzebne jest kosztowne palowanie gruntu, które może wynieść prawie milion złotych. Szkoda, że nie przyszła refleksja wybudowania filii żłobka w innym miejscu, które było by tańszym rozwiązaniem. - mówi radny Woźniak.

Plac zabaw na Dubois według Jacka Woźniaka w pełni być może zobaczymy dopiero w listopadzie. Może się okazać wydmuszką taką Ławicą II.

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama