Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bednarek o Akademii: Tu nie ma miłości czy współpracy [wideo]

Łukasz Bednarek, dyrektor ds. komunikacji Miejskiego Klubu Piłkarskiego Kotwica Kołobrzeg był gościem audycji "Studio Reduta". Rozmawialiśmy z nim na temat zastrzeżenia nazwy "Kotwica Kołobrzeg". - Czy gdyby ktoś założył sobie drugie radio i nazwał je Radio Kołobrzeg, to byłoby OK? - pytał retorycznie Bednarek, porównując sytuację MKP Kotwica Kołobrzeg z Akademią Piłkarską Kotwica Kołobrzeg. Jego zdaniem, w tym związku nie ma miłości czy współpracy. Akademia Piłkarska nie jest też żadnym zapleczem MKP Kotwica Kołobrzeg, gdy klub ma własne zaplecze, w którym obecnie gra ponad 300 dzieci.

Według Łukasza Bednarak, opatentowanie nazwy miało uporządkować sprawy związane z nazwą "Kotwica Kołobrzeg" i jej wykorzystywaniem. Według niego, do kolizji dochodzi wyłącznie na poziomie rozgrywek piłkarskich, a klub nie zamierza blokować używania nazwy koszykarzom. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama