Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rubina Kosmala o zakazie używania nazwy "Kotwica Kołobrzeg"

Rubina Kosmala, wiceprezes Akademii Piłkarskiej "Kotwica Kołobrzeg", komentuje wezwanie Miejskiego Klubu Piłkarskiego Kotwica Kołobrzeg wobec swojego stowarzyszenia o zaprzestanie używania nazwy "Kotwica Kołobrzeg". Jak mówi gość audycji "Studio Reduta", nie jest to w porządku wobec stowarzyszenia, wprowadza zamieszanie i krzywdzi Akademię Piłkarską. - Naszym celem jest szkolenie zawodników, aby oni tu powrócili i grali w Kotwicy Kołobrzeg - mówi Rubina Kosmala, wskazując, że Akademia Piłkarska jest zapleczem Miejskiego Klubu Piłkarskiego Kotwica Kołobrzeg. Wiceprezes stowarzyszenia dodaje, że zanim jej organizacja dostała pismo z wezwaniem z MKP Kotwica Kołobrzeg, nie odbyły się żadne rozmowy, ani nie próbowano zawrzeć porozumienia. - My nie jesteśmy konkurencją dla MKP - mówi Kosmala i wskazuje, że w ciągu 14 dni Akademia Piłkarska przygotuje odpowiedź dla klubu, natomiast na razie nie zamierza zaprzestać używania nazwy i będzie do tego dążyć, aby tak pozostało. Więcej w  materiale wideo.reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama