Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Brączyk: Dlaczego śmierdzi? To jest takie proste pytanie [wideo]

Radna Rady Miasta Kołobrzeg z Radzikowa, w audycji "Studio Reduta" omawiała najważniejsze problemy mieszkańców tego dużego kołobrzeskiego osiedla. Najważniejsze są dwa: smród i problem z ulicą Grzybowską. Smród był, jest i jak zauważa radna chyba będzie. Dlatego pytamy, o to, dlaczego dalej śmierdzi, skoro wydano miliony na hermetyzację oczyszczalni. - Mamy się regenerować smrodem? - pyta retorycznie radna, wskazując na sztandarowe hasło naszego miasta "Kołobrzeg Regeneracja". - Dlaczego śmierdzi - to jest takie proste pytanie - mówi Renata Brączyk, tyle, że odpowiedź chyba jest trudniejsza.

Kolejna bolączka Radzikowa to bardzo ruchliwa ulica Grzybowska, która jest trasą przelotową pomiędzy Grzybowem, Dźwirzynem, Rogowem i Mrzeżynem a Kołobrzegiem. Latem jest tu ogromny ruch, który paraliżuje Radzikowo. - Włączyć się do ruchu jest bardzo trudno - zauważa radna Renata Brączyk i zastanawia się nad budową bypassu przez ulicę Jasną. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama