Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Hok o grożącej zapaści w szpitalach, bo rząd dał podwyżki [wideo]

Polska to kraj, w którym na nic pieniędzy nie ma, ale te pieniądze ciągle skądś się muszą brać, zwłaszcza, gdy rząd daje podwyżki. Co ciekawe, nie ma tych podwyżek dla nauczycieli, są dla służby zdrowia, ale - jak mówi poseł PO Marek Hok, z budżetów, które wykroi Narodowy Fundusz Zdrowia, pieniędzy ma starczyć na utrzymanie szpitali, na procedury medyczne i na wynagrodzenia z podwyżkami. Do tego dochodzi fakt, że zbliżają się nieuchronne podwyżki cen energii elektrycznej i cieplnej, które uderzą w budżety szpitali. Jak mówi parlamentarzysta, podczas posiedzenia sejmowej Komisji Zdrowia, gdy alarmowano w sprawie sytuacji szpitali powiatowych, poseł Czesław Hoc chwalił się radosnym telefonem od dyrektora jednego z powiatowych szpitali na terenie Pomorza, że pracownicy są zadowoleni z podwyżek i w ogóle jest rewelacyjnie. Pewnie byśmy z posłem Hocem o tym porozmawiali, ale on woli chodzić do mediów rządowych. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama