Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gromek: Spakowałbym ich w rakietę i wysłał na Księżyc [wideo]

"Wiadomości" TVP w dniu wczorajszym szukały śladów Donalda Tuska nad Odrą. - To jest kpina - komentuje senator KO Janusz Gromek. My oglądaliśmy propagandowy program telewizji rządowej, żebyście wy nie musieli. Tymczasem trwa największa katastrofa ekologiczna w Polsce w tym tysiącleciu, a partia rządząca nie jest w stanie odpowiedzieć od 3 tygodni, co się dzieje, za to "Pegasusem" świetnie inwigiluje Polaków, w dodatku bezprawnie. Na te i inne tematy rozmawiamy w audycji "Studio Reduta". Jak ktoś chce dowiedzieć się, kogo kołobrzeski senator spakowałby w rakietę i wysłał na Księżyc, niech koniecznie zobaczy.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama