Scattered Clouds

1°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

To smród zbliżył się do lokali, czy lokale do oczyszczalni?

Miliony złotych wydano na hermetyzację oczyszczalni, bo działki wokół Korzyścienka, położone nad morzem, warte może dużo nie były - bo to sąsiedztwo smrodu - ale po zabudowaniu i otwarciu działalności turystycznej, mankamenty znikły. Przynajmniej teoretycznie. I teraz pytania są takie: czy pieniądze zostały wyrzucone w błoto, bo po prostu wszystkiego uszczelnić się nie da, czy też winni są ci, którzy budują się na linii oczyszczalni i tylko udają, że nie wiedzieli, że skoro odchody śmierdzą, to i śmierdzieć może oczyszczalnia. To pytania retoryczne, bo kiedy niemal 120 lat temu oczyszczalnię w tym miejscu budowali Niemcy, to nie przybliżali zabudowy miejskiej do oczyszczalni. A kiedy miasto przejęli Polacy, w 30 lat zbudowali niemal drugie miasto wokół tych szkodliwych dla siedzib ludzkich terenów. Jak to możliwe?

W naszej audycji komentujemy także transport na Sunrise i nie dziwimy się, że Anna Mieczkowska nawet nie pomyśli o rozwiązaniu umowy z dzierżawcą terenów w Podczelu, choć nie wywiązuje się on z zapisów zawartej z miastem umowy. Jak widać, można nie przestrzegać prawa i żyć. To tak jakby ktoś w Urzędzie Miasta mówi wam, że za nieprzestrzeganie umów musicie płacić, albo rozwiążą wam umowę. Powołajcie się na Sunrise. Przy okazji pytamy, jak organizować kolej, żeby w środku sezonu, gdy odbywa się duża impreza, nie brakowało dobrego taboru na ważnej trasie w województwie. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama