Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

To smród zbliżył się do lokali, czy lokale do oczyszczalni?

Miliony złotych wydano na hermetyzację oczyszczalni, bo działki wokół Korzyścienka, położone nad morzem, warte może dużo nie były - bo to sąsiedztwo smrodu - ale po zabudowaniu i otwarciu działalności turystycznej, mankamenty znikły. Przynajmniej teoretycznie. I teraz pytania są takie: czy pieniądze zostały wyrzucone w błoto, bo po prostu wszystkiego uszczelnić się nie da, czy też winni są ci, którzy budują się na linii oczyszczalni i tylko udają, że nie wiedzieli, że skoro odchody śmierdzą, to i śmierdzieć może oczyszczalnia. To pytania retoryczne, bo kiedy niemal 120 lat temu oczyszczalnię w tym miejscu budowali Niemcy, to nie przybliżali zabudowy miejskiej do oczyszczalni. A kiedy miasto przejęli Polacy, w 30 lat zbudowali niemal drugie miasto wokół tych szkodliwych dla siedzib ludzkich terenów. Jak to możliwe?

W naszej audycji komentujemy także transport na Sunrise i nie dziwimy się, że Anna Mieczkowska nawet nie pomyśli o rozwiązaniu umowy z dzierżawcą terenów w Podczelu, choć nie wywiązuje się on z zapisów zawartej z miastem umowy. Jak widać, można nie przestrzegać prawa i żyć. To tak jakby ktoś w Urzędzie Miasta mówi wam, że za nieprzestrzeganie umów musicie płacić, albo rozwiążą wam umowę. Powołajcie się na Sunrise. Przy okazji pytamy, jak organizować kolej, żeby w środku sezonu, gdy odbywa się duża impreza, nie brakowało dobrego taboru na ważnej trasie w województwie. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama