Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zielińska o smrodzie w Dzielnicy Zachodniej: Katastrofa

Mamy najwyższą opłatę uzdrowiskową w Polsce - zauważa radna Izabela Zielińska. W dniu wczorajszym smród odczuwalny był zarówno w Dzielnicy Zachodniej, jak i w Radzikowie. Radna Zielińska wskazywała, że oburzenie ze strony turystów było bardzo duże. Ludzie żądali zwrotu pieniędzy, bonifikat, przeprosin. Były awantury, bo ludzie zapłacili ogromne pieniądze za pobyt w Kołobrzegu, a w środku sezonu śmierdziało jak w oczyszczalni ścieków. Prezesi Miejskich Wodociągów i Kanalizacji oraz Miejskiej Zieleni Dróg i Ochrony Środowiska zaprzeczają, że śmierdziało z ich instalacji w Korzyścienku. Pytanie więc skąd śmierdzi? - Ludzie nie chcą płacić opłaty uzdrowiskowej. Część osób skróciła swoje pobyty - mówi Izabela Zielińska. I dodaje, że branża turystyczna rozważa pozwy przeciwko miastu. - Naszym hasłem jest regeneracja, a nijak ma się to do rzeczywistości.

Więcej w audycji "Studio Reduta"

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama