Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dąbkowski o komunikacji na Sunrise: To była antyreklama Kołobrzegu

Mamy wreszcie pierwszy komentarz samorządowca w związku z komunikacją podczas Sunrise Festival. "Marne", "niewypał" - to tylko niektóre określenia wobec tego, co stało się na ostatnim festiwalu, który ma być, według niektórych, wizytówką Kołobrzegu. Mieszkańcy stali w korkach, autobusy miały dziesiątki, jeśli nie setki minut opóźnienia, ludzie nie mogli dojechać do pracy. Zabrakło jakichkolwiek komunikatów. - To była antyreklama Kołobrzegu - uważa radny Rady Miasta z Podczela, gdzie festiwal jest realizowany.

Z radnym rozmawiamy także o sytuacji na osiedlu Podczele. Co trzeba zmienić, co wymaga poprawy, a także, czy powinny powrócić rady osiedli? Przykładem niech będzie konieczność budowy toalety przy wejściu na plażę. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama