Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ilona Grędas-Wójtowicz: zmniejsza się liczba uczniów ukraińskich

Ilona Grędas-Wójtowicz była gościem audycji "Studio Reduta". Pytana dziś o sprawy oświatowe, zwróciła uwagę na to, że zmniejsza się liczba uczniów ukraińskich, którzy w ubiegłym roku szkolnym uczyli się w kołobrzeskich szkołach. Jak mówi zastępca prezydenta ds. społecznych, część rodzin przeniosła się do innych miast, część wróciła na Ukrainę, a są również takie przypadki, że uchodźcy wyjechali do innych państw.

Są obecnie przepisy, które pozwalają odwołać zajęcia w przypadku, gdy temperatura spadnie poniżej 18 stopni. Ilona Grędas-Wójtowicz zapewnia, że taka sytuacja w Kołobrzegu nie będzie miała miejsca w związku z brakiem węgla, bo większość szkół ogrzewana jest gazem, lub ma przyłącze z Miejskiej Energetyki Cieplnej. Jak usłyszeliśmy, miasto ma też obsadę etatów nauczycielskich w szkołach. Nie grozi nam więc sytuacja, jaka ma miejsce w innych miastach, że nie będzie komu uczyć. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama