Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mariusz Ławro: Mamy o wiele mniej turystów zagranicznych

Gościem audycji "Studio Reduta" był prezes Regionalnego Stowarzyszenia Turystyczno-Uzdrowiskowego - Mariusz Ławro. Jak mówi, to nie jest tak, że wszędzie jest spadek ilości turystów, ale faktycznie, spadek jest, szczególnie turystów zagranicznych, którzy boją się do Polski przyjeżdżać. Wskazuje, że w jego sanatorium jest stuprocentowe obłożenie, natomiast faktycznie, słyszał, że w części hoteli sytuacja jest o wiele droższa. Zauważalne jest to, że na pewno jest mniej samochodów w Kołobrzegu, a to za sprawą kosztów. Turyści masowo wybierają kolej i to jest ich transport do i z Kołobrzegu. Natomiast na obniżenie liczby turystów w Kołobrzegu wpływ mają ceny i informacje medialne o panującej drożyźnie: od stacji paliw, przez noclegi, po gastronomię i atrakcje, które tu na ludzi czekają. A jeśli do tego dołoży się gorsza pogoda, no to może być problem. Mariusz Ławro radzi poczekać do końca sezonu, bo wtedy najlepiej go oceniać, natomiast przyznaje, że kłopoty branży turystycznej dopiero się zaczynają, gdyż jesienią i zimą koszty utrzymania obiektów wzrosną, od nowego roku wzrosną koszty pracy. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama