Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jak starosta widzi uspokojony ruch w porcie, zastanawia się czy uspokajać go w centrum

Trwają prace nad zmianą organizacji ruchu w centrum miasta. Urząd Miasta przekazał już wszystkie dane do Starostwa Powiatowego. Pytamy Tomasza Tamborskiego w audycji "Studio Reduta", jak zaawansowane jest uzgadnianie projektu zmian w ruchu w centrum Kołobrzegu. Starosta, jak twierdzi, projekt analizuje, ale ma wątpliwości, czy patrząc na to, jak jedna zmiana zakorkowała portową część miasta, to co kilka zmian spowoduje w centrum.

Tomasza Tamborskiego pytamy także o zasięg w centrum miasta. Pisaliśmy już kilkukrotnie na ten temat na naszym portalu. Jak mówi starosta, wszystko jest na dobrej drodze i jeśli nie będzie problemów ze sprawami administracyjnymi, to być może jeszcze w tym roku uda się rozwiązać problem z zasięgiem w centrum.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama