Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jak radni nie wiedzą co robić, to apelują, na przykład do premiera

W Rosji, gdy obywatele nie potrafią sobie poradzić, piszą do prezydenta. Od czasu do czasu mają tam miejsce telewizyjne szopki, w których prezydent ruga urzędników swojej administracji i każe natychmiast naprawić błędy i odejść od wypaczeń - tak w skrócie. W Polsce, gdy samorząd nie wie co robić, a obywatele naciskają, radni też uchwalają różne uchwały, a potem wysyłają je do Warszawy, gdzie nawet mało kto to czyta. Po co więc to robić? Po to, żeby wyborcy widzieli, że jednak coś się robi. Stąd apel o objęcie pomocą także osób, które nie palą węglem w piecach, a będą musieli płacić więcej za ogrzewanie. W naszej audycji komentujemy także wszelkie inne wydarzenia  sesji, które na to zasługują.

Zastanawiamy się, czy Jarmark Solny powinien odbywać się pod latarnią morską. W tej audycji zdania są podzielone. Ale dochodzimy do jednej wspólnej kwestii, że w Kołobrzegu zdewaluowano rolę centrum miasta, zdegradowano je. Ludzie nie mają po co tu przychodzić, więc nie ma sensu organizować tu imprez czy spotkań. W porcie jest większa frekwencja. Pochylamy się nad zasięgiem telefonii komórkowej w centrum miasta, a także nad budową parkingu w porcie. Na koniec parkowanie w okresie Sunrise i dlaczego nikt nie widzi problemu. Zapraszamy.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama