Clear Sky

14°C

Kołobrzeg

6 czerwca 2023    |    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
6 czerwca 2023    
    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kuś: W samorządzie trzeba mieć jaja

Jacek Kuś, wicestarosta kołobrzeski, był gościem audycji "Studio Reduta". Rozmawialiśmy z nim o sukcesie powiatu, jakim jest zakończenie kilkuletniego sporu o ośrodek "Gryf". Miliony wpłynęły już na konto Powiatu Kołobrzeskiego, a powiat zapłacił podatek VAT od transakcji. - W samorządzie trzeba mieć jaja i podejmować odważne decyzje - mówi wicestarosta, wskazując, że dzięki takiemu podejściu do sprawy, zaoszczędzono wiele pieniędzy i czasu, a dzięki temu samorząd ma większe środki na inwestycje - Możemy sobie na o wiele więcej pozwolić, z korzyścią dla mieszkańców - cieszy się Kuś, ale jak wskazuje, Zarząd Powiatu zamierza wydawać pieniądze nie tylko w Kołobrzegu, ale także w gminach powiatu. - Wszystkie gminy nasze są - mówi Kuś. Jak wskazuje, środki pozyskane ze sprzedaży nieruchomości w centrum uzdrowiska wesprą także inwestycje w gminach. Wójtowie i burmistrz będą mieli dowolność w wyborze działań inwestycyjnych, bo jak słyszymy, to oni najlepiej wiedzą, czego im potrzeba.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama