Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kuś: W samorządzie trzeba mieć jaja

Jacek Kuś, wicestarosta kołobrzeski, był gościem audycji "Studio Reduta". Rozmawialiśmy z nim o sukcesie powiatu, jakim jest zakończenie kilkuletniego sporu o ośrodek "Gryf". Miliony wpłynęły już na konto Powiatu Kołobrzeskiego, a powiat zapłacił podatek VAT od transakcji. - W samorządzie trzeba mieć jaja i podejmować odważne decyzje - mówi wicestarosta, wskazując, że dzięki takiemu podejściu do sprawy, zaoszczędzono wiele pieniędzy i czasu, a dzięki temu samorząd ma większe środki na inwestycje - Możemy sobie na o wiele więcej pozwolić, z korzyścią dla mieszkańców - cieszy się Kuś, ale jak wskazuje, Zarząd Powiatu zamierza wydawać pieniądze nie tylko w Kołobrzegu, ale także w gminach powiatu. - Wszystkie gminy nasze są - mówi Kuś. Jak wskazuje, środki pozyskane ze sprzedaży nieruchomości w centrum uzdrowiska wesprą także inwestycje w gminach. Wójtowie i burmistrz będą mieli dowolność w wyborze działań inwestycyjnych, bo jak słyszymy, to oni najlepiej wiedzą, czego im potrzeba.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama