Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pawelczak o korupcji politycznej w Komunikacji Miejskiej [wideo]

Dariusz Pawelczak, szef Związkowej Alternatywy, był gościem audycji "Studio Reduta". Chcieliśmy porozmawiać z prezesem Komunikacji Miejskiej, ale odmówił, bo w spółce trwa spór zbiorowy. Nie dostaliśmy także komentarza od właściciela spółki - gminy miasto Kołobrzeg.

Pawelczak stwierdził, że w Komunikacji Miejskiej panuje układ zamknięty. Wskazywał na nepotyzm, na układy ze związkowcami, wręcz zarzucił, że sytuacja, jak jest w spółce, jest konsekwencją korupcji politycznej. Powód? Stanowisko dla związkowca miało rzekomo powstać dzięki prezydentowi miasta. Na zarzut, że związkowcy walczą między sobą, Pawelczak pośrednio to potwierdził, wskazując, że gdy powstał jego związek, zamiast zjednoczyć się w walce o podwyżki, pozostałe związki zaczęły z nim walczyć. - Walczymy o podwyżki dla wszystkich pracowników - mówi Pawelczak. Ale tu się okazuje, o czym mówi szef nowego związku, że walczy tylko jeden związek.

Strajk włoski został zawieszony, ale w spółce trwa spór zbiorowy. Ponieważ spotkanie z pracodawcą zostało przełożone, Związkowa Alternatywa spotka się dzisiaj, aby rozstrzygnąć, czy nie przywrócić strajku włoskiego. Więcej w materiale wideo.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama