Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Woźniak o swoim odwołaniu: bezprawne

Jacek Woźniak, szef Klubu "Radni Niezależni", komentował w audycji "Studio Reduta" dzisiejszą sesję absolutoryjną. Miał problem z wymieniem choćby jednego sukcesu prezydent Anny Mieczkowskiej, za to widział sporo porażek. Dlatego zagłosuje przeciwko udzieleniu absolutorium prezydentowi. Podobnie, nie udzieli władzom miasta wotum zaufania.

W temacie dzisiejszego wniosku Łukasza Zięby o zmiany w Komisji Rewizyjnej i jego odwołanie ze składu tej komisji, Woźniak uważa, że jest to bezprawne i świadczy o niewiedzy radnych. Jego zdaniem, wojewoda uchyli tę uchwałę, za to skandalicznym uważa fakt, że radni pracując za ponad 2 tysiące złotych nie znają prawa i nawet nie chce im się go sprawdzić. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama