Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Cuda kolejowe: zbyt piękne, by były prawdziwe

Po 7 latach w Kołobrzegu z bólem pewnej części ciała powracają problemy kolejowe. Kolej, która do miasta dotarła w 1859 roku, obecnie paraliżuje Kołobrzeg, bo rozrasta się na potęgę. Powinno to cieszyć, ale oznacza to, że kierowcy będą stać, przepuszczając pociągi. Nagłym zbawicielem miasta okazał się poseł PiS, Czesław Hoc, który ułatwił samorządowcom kontakt z przedstawicielami rządu. Spotkanie było cudowne, owocne w postanowienia. Poinformowano o nich opinię publiczną. Zobaczyliśmy kartkę z naszkicowanym nowym przebiegiem linii kolejowej, z jakimiś liczbami i szacunkami, nie wiadomo na jakiej podstawie wykonanej. 5 lat i będzie dobrze. I 90% zapłaci rząd. I ile to będzie złotych? Ktoś to w ogóle wie? Obejmuje to wykup terenów pod kolej? Itd. Itp.

Ponadto, miniony tydzień upłynął pod kątem słupków. Bo wiadomo, mamy teraz miejsce, gdzie każdy głupek ma swój słupek....

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama